Bartłomiej Achler

adwokat

Partner w kancelarii Drab - Grotowska Juszczyńska Achler, gdzie kieruje działem procesowym oraz działem prawa medycznego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawami pacjenta i dochodzeniem roszczeń z tytułu błędów medycznych.
[Więcej >>>]

Potrzebuję pomocy

O mnie

Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Zawód prawnika wykonuję od 2002 roku. Jestem partnerem w kancelarii Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Radcowie Prawni i Adwokaci Sp. p., w której kieruję działami: prawa procesowego oraz prawa medycznego, a także prawa karnego.

Zajmuję się prawem medycznym. Początkowo doradzałem głównie podmiotom leczniczym w całym kraju. Od wielu lat pomagam również poszkodowanym pacjentom w sprawach dotyczących błędów medycznych oraz praw pacjenta.

Występuję zarówno w postępowaniach cywilnych, jak i karnych z zakresu błędów leczniczych. Reprezentuję Klientów w postępowaniach w sprawach odpowiedzialności zawodowej lekarzy.

Problematykę praw pacjenta oraz błędów medycznych zgłębiłem z każdej z perspektyw – pacjenta, ale również  lekarza i podmiotu leczniczego. To pozwala mi w każdej sprawie uwzględnić różne punkty widzenia, tak, by przygotować optymalną strategię postępowania i możliwie najlepiej zabezpieczyć interesy Klientów.

Jestem członkiem Sekcji Prawa Medycznego i Farmaceutycznego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Prywatnie?  Kochający mąż i dumny tata  czwórki dzieci 🙂